Vánoční projekt - 7. část

27. prosince 2014 v 18:27 | Miti |  Vánoční projekt
Ahoj, chtěla bych se moc omluvit, že tu během svátků nic nepřibylo, ale jsem na chalupě a tady ta wifi nějak nefunguje, teda jen místama, takže jsem tu až teď, kdy konečně funguje pořádně notebook -.- , ale pokusím se vám to nějak vynahradit, nebojte ;)
Tak, slíbila jsem dokončit tento projekt, tak je zde, i když pozdě.Oblíbené cukroví, horký nápoj, oblíbené ozdoby a barva, co mám spojenou s Vánoci?

Takže cukroví…včelí úly! Kdo by je nemiloval? Mňam. Hodně lidí má rádo vanilkové rohlíčky, mně sice chutnají, ale zase nějak moc je nemusím. Ale včelí úly…:33 nevím, co na to říct, chutnají mi prostě nejvíc a pak jasně linecké a čokoládové trubičky :33

Dále tu máme horký nápoj. Tak to je asi jasné. Horká čokoláda nebo nealko svařák :33 Mimochodem, věděli jste, že dělají svařák ohřátím Viney? o.O To jsou mi novinky :D

Ano, jsem jeden z mála lidí, kteří nemají rádi čaj. Ano, vypiju ho, když jsem nemocná, ale jinak…ne, díky.


Oblíbené ozdoby? Nevím, měla jsem oblíbené ozdoby, ale ty byly už moc staré a rozbily se anebo je mamka vyhodila, takže nic. :/ Ale to byly takové ozdoby, ke kterým jsem měla nějaký citový vztah, ale jinak se mi líbí ty novodobé.


A barva? Tak asi červená. Nevím, připadá mi taková vánoční. Třeba i zelená je fajn, ale jen ta tmavá a ne světlá. Světlá zelená je spíš velikonoční, nemyslíte? Jinak je taková zimní i zlatá a stříbrná, podle mě :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama