Smíšené pocity...

3. ledna 2015 v 23:33 | Miti |  My diary
Taky máte občas pocit, že máte smíšené pocity? Abych se v tom sama nezamotala, tak to vysvětlím. Jsem šťastná, absolutně nejšťastnější človíček na zemi, ale...všude je vždy to zatracené ALE! To znáte. Takový ten pocit, kdy jste opravdu a upřímně šťastní, ale pak vám někdo připomene něco, co jste stále zakopávali do postraní vaší mysli. Věděli jste to, ale aby jste se nerozčilovali a nebyli smutní, tak jste na to raději nemysleli, ostatně, proč jo, že? Proč se zabývat tím smutným, když to z té původní perspektivy je tak překrásné?
Už jsem vás zamotala, co? Sebe totiž jo...:D
Řekněme, že nastala situace, díky které jsem šťastná (ano, opakuju to už asi po sté, ale co? Lidi, užívejte si lásky :33), ale už od začátku jsem věděla jednu věc, která mě nehorázně štvala, ale nemohla jsem s ní nic udělat a tak jsem na to nemyslela a prakticky zapomněla. A co se nestalo? Jistě,, vždy je někdo, kdo vám to připomene, i když to třeba nemyslí zle. Já věřím, že to tak nemyslela, taky proč jo? Ale hold, blbé načasování, asi tak bych to popsala. Prostě chtěla vědět, jestli si to uvědomuju. Tak ano, uvědomuju a moc dobře. Zatím mi to pořád výří hlavou a nemůžu s tím nic udělat a tak se jen procházím, tvář mi ošlehává ostrý poryv větru a z očí mi tečou slzy. Nechci na to myslet, nevím, co udělat, abych tu situaci změnila, ale myslet na to musím. Musím přijít na to, jak to změnit. Zlepšit. Bude z toho hlavní plus pro mě, tak proč se nesnažit? Já vám řeknu proč. Protože to podle mě je nemožné. Nemůžu se postavit na hlavu a dupnout si:"Tohle chci já a vy ostatní si dělejte, co chcete." Hah, bylo by to pěkné, ale to se nestane. Stane se leda to, že rodiče se naštvou a bude to ještě horší. Takže proč to neskusit, že?Za pokus to stojí. Ale vážně. Stojí to za to, že se budu jen hadat s rodičema víc, než teď? Ne. Ale i tak to chci změnit. Naplánovala jsem něco, podle mě fakt pěkného a šiblého, ale kamarádka mi to schválila. Bohužel její souhlas mi nijak nepomůže, takže kdy se to uskuteční? No, v blízké budoucnosti určitě ne.
No, takže jsem vás opět unudila k smrti článkem, který prakticky nikoho nezajímá, ale já ráda (no dobře, zase tak šťastná z toh nejsem, ale jinak to nejde, no) a potřebuju se někomu vykecat. Občas člověk kolem sebe nemá ty správné lidi, se kterými by mohl něco konkrétního řešit.
Jo, jo, vaše milovaná "Miti Vlezdoprdelka" se s vámi loučí :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Slečna Postradatelná Slečna Postradatelná | E-mail | Web | 4. ledna 2015 v 20:32 | Reagovat

Blog je bezva výkecárna. Souhlasím. Každopádně ti lásku přeju, ať se děje cokoli, snad se to vyřeší, a ať se chystá cokoli, snad se to povede :) Šťastný Nový rok jinak :)

2 Miti Miti | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 8:55 | Reagovat

[1]:To jo, dobře se vykecám a je to pro mě lepší, než nějaký deníček, nikdy mě tam nebavilo nic psát :) Jůj, děkujů :3 No, sice nepovede, to už je vcelku jisté, ale co :) tobě taky Šťastný nový rok ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama