Zkus to znovu

20. března 2016 v 20:48 | Miti |  Téma týdne
Ahoj, kolikrát už jste slyšeli tuto větu? "Zkus to znovu." Ono se to lehko řekne, ale špatně dělá. Co když někdy prostě nejde to zkusit znovu? Ať se snažíte jak chcete? Někdy máme jen jednu možnost.


Avšak pak jsou chvíle, kdy je jen na nás, jestli se znovu postavíme a opravdu to znovu zkusíme nebo budeme jen sedět a nic nedělat. Správně bychom se měli stavět na nohy stále a stále dokola, jakkoli je to těžké. Znovu se o to pokoušet, dokud nedosáhneme svého cíle, protože každá rána nás jen posílí, no ne?
Pravdou je, že je jen málo lidí, kdo se dokáže takto vzchopit a snažit se do úmoru. Není to lehké, ale pokud chceme něčeho dokázat, musíme to zkoušet, dokud to jde. Znovu a znovu!
Nejdůležitější a jednou z nejtěžších částí této cesty je uvěřit, že to zvládnete. Dokud si budete říkat, že nemá cenu se snažit, když tohoto cíle nedosáhnete,m tak ho opravdu nedosáhnete. Jde o víru a trvdou práci. Ale o to jde, ne? KDyby nám všechno padlo hned do klína, tak si toho nebudeme vážit natolik, jako když si to těžce vybojujeme.
Stojí za to se snažit. Je to stejné, jako když jdete po horách a teď před sebou vidíte druhý kopec a víte, že tam musíte dojít. Pokud si řeknete, že to nezvládnete, tak na první odbočce sejdete dolů a znovu tam šphat nebudete. Ale pokud půjdete dál, tak vám to nebude ani připadat tak náročné a pak se budete dívat na horu, na místo, na kterém jste jetšě před chvílí stáli.

A co vy? Jaký byl váš největtší úspěch na který jste opravdu hrdí? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blogerka Klárka Blogerka Klárka | 22. března 2016 v 15:16 | Reagovat

Pěkná myšlenka.. :)

<a href="http://www.blogerkaklarka.blogspot.cz">Blogerka Klárka</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama