Jak si udržet či ZLEPŠIT fyzičku přes prázdniny? Přidej se!

3. srpna 2016 v 17:25 | Miti |  My diary
Fíha, taky už zase sedíte v kkřesle s notebookem na stehnech, která mají želatinovou konzistenci a je čím dál horší se na ně dívat? Taky si stále říkáte:"Ale jo, já...zítra půjdu běhat!" Hah a ono nic! Taky už sami s odporem k sobě samotným zvedáte čokoládu k ústům? Milionkrát si u toho v hlavě přehrajete větu, že to byste fakt neměli, ale...ta čokoláda je tak dobrá!
Mám Vás, co? Ale mám pro Vás řešení! Psí zubní protéza! Já vím, nejsem v reklamě, i když mi to trochu zní jak z Teleshopingu :D


Začnu asi takhle - Proč nic nedělám?
Jsem zvyklá posilovat, každé ráno od 5:25, pak si dát snídani, vyvenčit Wikušku a v 7:00 vyrazit na autobus do školy. Je to krásná rutina, která mi v mé snaze o hubnutí jakž takž pomáhá, ale teď? Pokaždé, když nastane víkend či prázdniny a já nechodím do školy, vstávám v 9 a dokopat mě k nějakému pohybu je prakticky nemožné. Činky mám doma, podložku mám doma, RUTINU mám doma. Je to děsné, Vám povím. Do toho mi návštěva přiveze 3 Milky, moje nejoblíbenější a já je mám nechat ležet? Ale no ták!
Musím si vytvořit rutinu. Vstát v nějakou dobu, jít něco dělat v nějakou dobu. To je to, co m chybí, řád. Zatracený řád, podle kterého se řídím zbylých 10 měsíců školy.

Jak si takový řád vytvořit?
Nejhorší je začínat sama. No vážně, doma posiluju taky sama, když teda kolem mě neběhá Wiki, neskáče po mně, když dělám kliky a neštěká, že si jí nevšímám, jinak jsem sama. To je děs. Nevýhodu však má trochu i to, když začnete běhat či jinak cvičit (třeba chodit do posilovny) s někým jiným, který se na to jednoho dne vykašle nebo má zrovna nějakou "práci", pak už nemáte tu motivaci. S dalším člověkem to je však vždycky o něco zábavnější, no ne? Když si jdete zaběhat, u toho proberete nejnovější drby a navzájem si říkáte, jak se Vám to celé vyplácí.
Jenže, jak si mám sehnat nějakého "spoluhráče" ve vesnici, kde jsou nejmladší už jen vnoučata zdejších obyvatelů, která se tu ukážou jednou do roka?. Přijede za mnou kamarádka na jeden den...hm, tak to asi nic, no. A právě proto mám plán!

Můj "Partnerský plán"
(Zní to divně, ale jiný název mě nenapadl.)
Jde o to, že bych chtěla vybírat (asi moc na výběr mít nebudu) z řad mých čtenářů. Nebojte, i když bydlíte na druhé straně Republiky, nebudu Vás nutit jezdit za mnou, to ani náhodou. Tohle spočívá v něčem jiném. Chtěla bych založit něco jako takový malý tým. Nemusíme se nikdy potkat (mě byste ani na živo potkat nechtěli, věřte mi), ale měli bychom na sebe kontakt. Mail, Facebook, Snapchat, mobil, cokoli. Jde zkrátka o to, že bychom spolu sdíleli své každodenní výsledky. Ať už cvičíte nějakou dobu nebo chcete začít, ale nemáte nikoho "do party", napište mi. Můžeme cvičit, běhat, posilovat "společně". O co vlastně jde v tom, když jdete s někým do posilky? Během samotného cviční se stejně věnujete hlavně sami sobě a svým výsledkům a ve volných chvílích si se svým partnerem povídáte. Tak v čem to bude jiné? Že si najdete přátele jinak? Co na tom vadí?

Jaký na to máte názor? Pokud se chcete přidat, napište mi třeba na e-mail. Jenom prosím, žádné hejty ;)
Miti, Vaše budoucí partnerka na cvičení!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama