Mitiin hudební tip #2

22. srpna 2016 v 7:37 | Miti |  Rady aneb Miti dělá chytrou
Ahoj, takovýto článek jsme tu měli už 3. prosince a je škoda, nedát dalších pár písniček, no ne? Jedná se sice o ne moc známé interprety, ale o to víc si zaslouží toto místo! Věřím, že aspoň jeden ze songů si najde místo i ve vašem srdíčku hudby.

Abych řekla pravdu, jak jsem se k těmto interpretům dostala, musím vás seznámit (pokud ho ještě neznáte) s jedním youtuberem. Jmenuje se Roth Wellden. Jednou za čas dělá videa, na kterých kouká na tvorbu svých fanoušků, kterou mu posílají na Faceboook pod jeho status. Abyste pochopili, o co přesně jde, dám vám sem nejnovější díl.
Sále jsem se však nedostala k tomu, jak jsem přišla k těmto songům. Koukám na tyto videa od Adama a občas se tam objeví fakt bezva písničky, které mě zaujmou, poté si je pustím celé na YT zvlášť a ejhle...oblíbím si ji :3 A přesně proto se s nimi musím podělit, tak tady jsou ;)
Popisek:
Dětský pokojíček - Napořád. Naprosto dokonalá kamera. Klip je nádhernej, ten malej kluk, jak tam cestuje...je to podle mě roztomilé a i text je fajn. Ráda bych k tomu řekla víc, ale nevím co, líbí se mi to, moc.

Popisek:
Paiute Berge - Pocity. Tenhle kluk prostě rapovat musí ať chce nebo ne. A proč? 1) Je hezkej (netvrďte mi, že není), ale to je vedlejší, 2) Má naprosto dokonalý hlas pro rap. Ten hlas se hodí k textu, nevím, musíte si ho poslechnout, abyste mě pochopili. Je to hlas, který vás nějakým způsobem donutí ho poslouchat a procítit s ním text.


Popisek
Remax - Drogy. Kluk, který, kdybyste ho viděli, vůbec byst neřekli, že rapuje. To máchání rukama je možná trochu přehnané, ale text. Ano, text je to co mě na tom zaujalo. Líbí se mi, že on proti drogám bojuje, ale zároveň se bojí toho stejně jako já - aby drogám nepropadli i jeho přátelé.


Popisek:
Chorus - Noc. Tady se někdo naučil číst mi z duše. Kroměté části o žiletkách to je, jako by ten text byl o mě. Trochu skličující, děsivé, ale na jednu stranu i úchvatné. I když ta holka je na mě zmalovaná až moc.
Tak co? Zaujmul vás alespoň jeden ze songů?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama